وقتی خبری “داغ” می‌شود!

مطلب کوتاه قبلی‌ام با عنوان "وطن رنگارنگ ما" بیش از بسیاری از نوشته‌های قبلی در سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر بازنشر شد، بطوریکه از دیروز با بیش از سه هزار کلیک در "سایت بالاترین" قرار گرفت و از همین امروز صبح هم به قول بچه‌های بالاترین، "داغ" شد!
"داغ" شدنش جدا از گوش‌نواز و شگفت‌انگیز بودن اجرای "گروه رستاک"، که مرا واقعا "دیوانه" کرد، بیان همین احساس به زبان شیرین فارسی است در وبلاگم. نه تنها در "سایت بالاترین" که در سایت‌های دیگر از جمله سایت "تریبون زمانه" جدا از بسیارانی که با ابراز نظر بسیار مثبت از زیبائی اجرا نوشته‌اند چند نفری هم از کاربرد لغت "دیوانه" در نوشته من خرده گرفته‌اند.
البته در تمام سایت‌های نامبرده عنوان مطلب من از "وطن رنگارنگ ما" که به گونه‌گونی آواهای محلی در این اجرا اشاره دارد، به "اگر با این موزیک دیوانه نمی‌شوید بروید دکتر" تبدیل شده که من همین مفهوم را برای نشان دادن میزان قدرت بچه‌های "رستاک" در ایجاد شیفتگی در مخاطب در نوشته‌ام به کار برده بودم.
قربان دلِ کوچک هموطنانم بروم که از این شوخی آشکار من رنجیده‌اند! حالا برای اینکه دلشان را به دست بیاورم آن ها را به دیدن یک موزیک ویدئوی دیگر از همین گروه دعوت می‌کنم که جدا از موسیقی و اجرای زیبا، عطر وطن تنیده در لحظه‌به‌لحظه اجرای آن، باز هم مرا "از دیوانه دیوانه‌تر" کرده است!