بازنشر رمان‌های سه‌گانه‌ی من در “آمازون”

شرکت انتشاراتی "اچ.اند.اس" در لندن در رابطه با بزرگترین سایت عرضه‌ی کتاب در جهان، "آمازون"، دست به انتشار و توزیع کتاب‌های فارسی زده است. جدیدترین کتاب منتشر شده توسط این انتشاراتی رمانی است از من با عنوان "آلبوم خصوصی" که چاپ اول آن در سال 1999 میلادی توسط "کتابسرا" در لس‌آنجلس منتشر شده است.
دو رمان دیگر که در روزهای آینده به‌همین طریق در سایت "آمازون" برای فروش عرضه خواهند شد "تابستان تلخ" و "غوک" نام دارند که چاپ اولشان توسط "نشر برداشت 7" و چاپ دومشان توسط "نشر باران" قبل از این منتشر شده‌اند.
علت انتخاب این سه رمان از سوی من برای بازنشر، این است که در کتاب خاطرات زندانم "دستی در هنر، چشمی بر سیاست"، از این سه رمان نام برده‌ام و حتی بخش‌های کوتاهی از آنان را به مناسبت آورده‌ام. کم نبودند دوستانی که پس از خواندن کتاب خاطرات زندان سراغ این سه رمان را از من می‌گرفتند.
حالا به همت شرکت انتشاراتی "اچ.اند.اس" رمان "آلبوم خصوصی" از طریق "آمازون" قابل خرید است. با کلیک بر روی جلد کتاب می‌توانید به صفحه مربوطه در آمازون برسید و بسته به محل اقامتتان کتاب را به نزدیک‌ترین فروشگاه اینترنتی آمازون سفارش دهید. نمایندگان آمازون در شش کشوری که در همان صفحه با رنگ پرچم‌هایشان مشخص شده‌اند در توزیع این کتاب همکاری دارند: آمریکا، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و آلمان.  

□◊□