فحش از دهن تو طیبات است!

 فیلمساز فراری قبای کروبی را لای درگذاشت (خبر ویژه)

 [عین مقاله کیهان تهران در مورد فیلم‌های تجاوز]

شاهد ادعایی کروبی، در یک سناریوی از پیش طراحی شده به سراغ وی رفته بود و در واقع، از سوی یک ضد انقلاب فیلمساز که در خارج از کشور اقامت دارد و در سناریویی در زمینه سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی دارای سابقه است، به خدمت گرفته شده بود.
چند روز پس از آن که کروبی ادعا کرد «الف-ش» شاهد مورد نظر وی (کسی که ادعا می کند در جریان بازداشت مورد تجاوز جنسی قرار گرفته) مفقود شده، رضا علامه زاده مارکسیست فراری در وبلاگ خود فیلم ویدئویی از «الف-ش» را در سایت خود گذاشت که در آن فرد یاد شده ادعا می کرد مورد تهدید قرار گرفته و مخفی شده است. علامه زاده ادعا کرد چون «ش» از وی درخواست کرده، ویدئوی وی در توضیح جزئیات بازداشت و تجاوز را در وبلاگ خود می گذارد، این در حالی است که بلافاصله فیلم مذکور از سوی رسانه ها و سایت های زنجیره ای آمریکایی و انگلیسی منتشر شد.
آنچه در این میان جالب است اینکه علامه زاده- که زیگزاگ های فکری و سیاسی فراوانی در زندگی خود داشته- عنصری سابقه دار در تولید و توزیع فیلم و سی دی های مشابه است به نحوی که از وی به عنوان پیمانکار محافل اطلاعاتی آمریکا در زمینه نوارسازی های جعلی یاد می شود. وی پیش از این چند تن از بازیگران ضد انقلاب (نظیر کتایون – الف) را نیز جلوی دوربین برده تا از طریق آنها ادعا شود که بازداشت شدگان در زندان های جمهوری اسلامی مورد تعرض جنسی قرار می گیرند.
علامه زاده از جمله عناصر ضد انقلاب مقیم هلند است و در شبکه رسانه ای جنگ نرم فعالیت می کند. پیش از این رد پای عناصری چون الهه هیکس، شیرین عبادی و محسن – ر (روحانی چپ نما) در پرونده نوارسازان هم دیده می شد.
سازمان های جاسوسی بیگانه در ماجرای اغتشاشات از پیش طراحی شده اخیر، سرمایه گذاری گسترده ای روی صحنه سازی و تصویربرداری از صحنه های نمایشی و سپس انتشار گسترده ای در سطح اینترنت انجام دادند. قتل مشکوک خانم ندا آقا سلطان و تصویربرداری از آن و سپس انتشار آن در بی بی سی نیز از مدل و ترفند مشابهی پیروی می کرد. آرش حجازی شاهد صحنه قتل چند روز قبل از این ترور، به تهران آمد و روز بعد بلافاصله به انگلستان بازگشت تا تحلیل و نریشن مورد نظر بی بی سی انگلیس را روی تصاویر جان سپردن یک دختر جوان قرائت کند.
به احتمال قوی الف-ش شاهد قلابی آقای کروبی هم پس از بازی دادن وی و بازی با آبروی جمهوری اسلامی، بلافاصله از کشور خارج شده است و حالا به قول خود آقای کروبی «کروبی مانده و قبای وی که لای در گیر کرده است». به عبارت دیگر کروبی در کنار الف-ش یکی از آکتورهای سیاه بازی عناصری نظیر علامه زاده بوده است.
پیش از این دادستان کل کشور محتوای سی دی ارائه شده از سوی کروبی را مخدوش و جعلی و غیر واقعی عنوان کرده.
ذکر این نکته هم ضروری است که الف-ش با یکی از سفارتخانه های خارجی به بهانه اخذ ویزا مرتبط بوده است.
نامبرده در ویدیوی ساخته شده از سوی علامه زاده ادعا می کند در بازداشتگاهی بوده که مأموران با شعار یا حسین یا حسین به شکنجه بازداشت شدگان می پرداختند.