“بهترین سال‌های زندگی ما”

دوستی از تهران مجموعه برگزیده‌ی یک استعداد جوان در هنر عکاسی را به نام  “کیان امانی”، با ارسال 9 قطعه عکس که مثل فتورمانی قصه دردناک جوانان امروز ایران را که بهترین سال‌های زندگی‌شان را در بدترین شرائط احتماعی ممکن می‌گذرانند، برایم فرستاده است. به محض دیدن این مجموعه عکس‌ها که با همین عنوان طنزآلود “بهترین سال‌های زندگی ما” نامیده شده است، چنان تکان خوردم که تا آن‌ها را در ساختاری قابل ارائه به شکل ودیدئوکلیپ درنیاوردم دستم به کار دیگر نرفت. قصه‌ای که “کیان امانی” با این 9 قطعه عکس نوشته ‌است چنان گویاست که در صدها صفحه بازگفتنی نیست. خودتان با  کلیک روی ویدئوکلیپ زیر عکس‌ها را ببینید و قضاوت کنید.

۳ comments

  1. آقای علامه زاده عزیز، سلام.
    عکس اول این مجموعه را در سایت B.B.C دیده بودم،اما از بقیه داستان خبر نداشتم.متاسفانه از ایران تنها امکان دیدن چهار عکس ابتدایی وجود دارد. لطفا” اشکال فوق را بر طرف نمایید. ضمنا” می خواستم بدانم، برای گرفتن این عکسها صحنه سازی صورت نگرفته است؟

  2. ای جوانان امروز ایران که بهترین سالهای زندگیتون در بدترین شرائط اجتماعی ممکن میگذرد ! بدانید که ما جوانان دیروز بدترین سالهای زندگیمون در بهترین شرایط اجتماعی ممکن از دست رفت ..!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *