رادیو فلامنکو

به عنوان خریدار پیگیر سی.دی، و دی.وی.دی‌های فلامنکو هدیه‌ای از طریق اینترنت دریافت کردم که برای دوستداران فلامنکو، مثل من، هدیه‌ای ارزنده است. تا شما را هم در حال و هوای این هدیه سهیم کرده باشم تمام دانش “رسانه‌ی مرکب = مالتی مدیا” خودم را به کار گرفتم (!) تا این رادیو را از طریق این صفحه در دسترستان بگذارم. “رادیو فلامنکو” البته یک رادیو به معنای معمولی آن نیست بلکه مجموعه‌ای است از نزدیک به 2800 ترانه اصیل فلامنکو که نه به ترتیبی خاص بلکه به شکل اتفاقی و نامنظم، اما به طور مداوم، دنبال هم پخش می‌شود. این رادیو را در سمت راست همین صفحه که در دسترس‌تر است هم برایتان گذاشته‌ام (در زیر رمان‌ها و بالای ترانه‌های فلامنکو قبلی) تا هر وقت در حال خواندن مطلبی بودید و دوست داشتید ترنم دلنشین فلامنکو را هم در پس‌زمینه داشته باشید بتوانید روی عکس رادیو کلیک کنید و کارتان را با لطافت بیشتری ادامه بدهید. شادمان و سربلند باشید!

“رادیو فلامنکو”  

۳ comments

 1. سلام.
  من یک فلامنکو کار حرفه ای(گیتاریست) ساکن ایرانم.در فضای نامساعد اینجا کسی نیست که بتونه بیشتر از اطلاعاتی که به کمک cd ها و فیلمها و کتاب ها بدست آوردم بهم یاد بده…و خیلی از سوال هام راجع به فلامنکو وکمپاس و پالماس وعمق این هنر بی جواب می مونن ….
  از نوشته هاتون متوجه شدم که با فلامنکو ارتباط نزدیکی دارید, فکر کردم شاید بتونید من رو راهنمایی کنید…(مثلا سایت یا شخصی رو بهم معرفی کنید که باهاش ارتباط داشته باشم و یا هر راه دیگه ای که بهم کمک کنه… )
  ممنون میشم اگر هر گونه راهنمایی در این زمینه به من بکنید…
  با تشکر

 2. دوست عزیز سایت های بسیاری به زبان انگلیسی در اینترنت وجود دارند که به فلامنکو مربوطند. به راحتی از طریق گوگل می توانید آن ها را بیابید. یک سایت ایرانی هم به نام ایران فلامنکو وحود دارد که گهگاه مطالب من را هم باز چاپ می کند. یافتن آن هم از طریق گوگل ساده است.
  موفق باشید
  ر.ع.

 3. سلام.
  ممنون.راستش منظورم فراتر بود.
  کسی که بشه باهاش ارتباط داشت و تبادل نظر کرد.خیلی جستجو کردم تا به اینجا رسیدم.
  سایت های زیادی هم میشناسم اما….
  حالا هم به شما رسیدم که فکر کردم شاید با شناختی که دارید و گذرتون به اسپانیا و کولی ها هم که افتاده…
  به هر صورت,هر راهنمایی یا معرفی شخصی یا…هر اشاره ای…بهم کمک می کنه.
  با تشکر

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *