وصیت‌نامه ققنوس

تقاضای من از دوستان این صفحه تا در تایپ کتاب‌هایم کمک حالم باشند چنان با سرعت اجابت شد که اولین کتاب تایپ شده را هم اکنون می‌توانم در اختیارتان بگذارم. اگر باور نمی‌کنید کافی است روی عکس روی جلد فیلم‌نامه “وصیت‌نامه ققنوس” کلیک کنید تا بتوانید این فیلم‌نامه را به شکل کامل بخوانید.

نسخه‌ای از کتاب را دیروز به دست “تقی”، دوستی که داوطلب این کار شده بود، از طریق پست رساندم و در کمال تعجب غروب همان روز تایپ شده‌اش را از طریق ایمیل تحویل گرفتم! اگر وسواس غلط‌گیری مجدد و گرفتاری کاری امروز در میان نبود همان دیشب کتاب را در این صفحه ارائه کرده بودم. این را به تفصیل نوشتم تا سپاس مجددی گفته باشم به این دوست نازنین. کتاب دیگری را همین امروز برای “پدرام”، متقاضی دیگری که محبت کرده تا زحمت تایپ مجموعه قصه‌ای از من را به عهده بگیرد، فرستاده‌ام که به محض آماده شدن با سپاس از او در اختیار علاقمندان قرارش خواهم داد.

۳ comments

  1. آقای علامه زاده با سلام. از شما بخاطر کلمات محبت آمیزتان متشکرم. ما را بیش از این شرمنده نسازید! امیدوارم بتوانم بنحوی از انحاء منشاء کمک و خدمتی برای شما باشم که میدانم خود بخشی از خدمت شما به جامعه فارسی زبانان خواهد بود. با مهر.

  2. درود بر شما :
    از کارهای گرانبهای شما بسیار شنیدم ولی حیف که سایت یوتوب در ایران فیلتر شده و ما امکان دیدن فیلم جنایت مقدس را نداریم .
    از شما خواهش میکنم به من راهی پیشنهاد کنید تا من هم از این کار شما سود برم .
    سپاس .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *