سخنی دیگر با دوستان این صفحه

گرچه تا آنجا که وقتم اجازه می‌دهد سعی می‌کنم هیچ نامه‌ای را بی‌پاسخ نگذارم اما باز هم هر از گاهی لازم می‌آید نکاتی را با دوستان این صفحه در میان بگذارم که بیشتر جنبه عمومی دارد. و برای اینکه چیزی از قلم نیافتد بهتر است هر نکته را جدا جدا طرح کنم تا خیالم آسوده شود:

  1. در پاسخ دوستان بسیاری که از پخش نمایش “مصدق” به صورت دی.وی.دی پرسیده‌اند باید بگویم که با اینکه تدوین ویدئوی این نمایش مدتی است آماده است اما کار ترجمه نمایش به انگلیسی، و آماده کردن متن انگلیسی به شکل زیرنویس، بیش از آنچه تصور می‌شد به درازا کشید. البته گرفتاری کاری خود من در عقب افتادن زیرنویس تاثیر اصلی را داشت. با این همه مطمئن هستم که پخش “مصدق” به صورت دی.وی.دی به پایان سال مسیحی جاری نخواهد کشید و پیش از آن به بازار خواهد آمد.

  2. تایپ رمان “آلبوم خصوصی” که همچون دو رمان دیگرم “غوک” و “تابستان تلخ” زحمتش به گردن برادر صبورم “سعید” افتاده است به دلیل گرفتاری‌های او بدجوری طول کشیده است. چند روز پیش شنیدم که پس از وقفه‌ای طولانی کار تایپ را از سر گرفته است. قول می‌دهم به محض تمام شدنش رمان را یکجا در اختیار علاقمندان بگذارم. (راستی کسی در میان خوانندگان این صفحه پیدا می‌شود که حوصله و انگیزه‌ی تایپ کردن کتابی دیگر از من را داشته باشد؟ مثلا فیلمنامه‌ی کم حجم “وصیت‌نامه‌ی ققنوس”، یا کتاب پر حجم “سراب سینمای اسلامی” را؟ اگر کسی آستین بالا بزند نسخه‌ای از کتاب را برایش خواهم فرستاد، و متن تایپ شده را با سپاس فراوان از او در همین صفحه برای استفاده دیگران خواهم گذاشت.

  3. استقبال از فیلم‌هائی که در این صفحه گذاشته‌ام بسیار بیش از انتظارم بود. بر مبنای آمار دقیق “یو تیوب” در همین مدت کوتاه بیش از هشت هزار و پانصد نفر فیلم “جنایت مقدس” را دیده‌اند. (همین جا لازم است از تمام کسانی که به این فیلم لینک داده‌اند یا آن را در سایت خودشان به نمایش گذاشته‌‌اند سپاسگزاری کنم). فیلم‌های دیگری را هم آماده کرده‌ام که به تدریج خواهید دید. در پاسخ کسانی که خواستار دیدن فیلم “شب بعد از انقلاب” هستند بگویم که این فیلم را هم در اولین فرصت مناسب در این صفحه عرضه خواهم کرد.

  4. و حرف آخر را به سپاس از دوستانی اختصاص می‌دهم که به ویژه از مطلب کمی متفاوت “نوبت ترانه‌های عشق لاتی” لذت بردند و به اشکال مختلف نظرشان را با من در میان گذاشتند. دم همه‌شان گرم!

۳ comments

  1. آقای علامه زاده با سلام. راستش بعداز خواندن اولین جملات بخش دوم در مورد گرفتاری های برادرتان سعید صحبت کردید، به خودم گفتم: برایت سریعاً بنویسم که اگه برای تایپ کمکی میخوای، به من خبر بده. البته شهر محل زندگی من همانطور که در وبلاگم هم مشخص هست، در فالس و کنار آخن هست، اما برای قضیه انتقال نوشته و اینها – همانطوری که در مناسباتی از این دست با دوستانی دیگر نیز پیش برده ام – آنها نوشته هایشان را برایم بصورت اسکن در فورمات پی دی اف می فرستند و من برایشان نوشته ها و یا مقالاتشان را تایپ میکنم. چه در مورد نوشته ای که فعلاً در اختیار سعید هست و چه نوشته دیگری از خود، بهرحال شما مجازید با راحتی خیال! روی کمک من حساب کنید. در مورد جزئیات بیشتر اگه به ای میل من میل بفرستید، بیشتر صحبت میکنیم. ضمناً مهمترین عامل برای من در اینکار علاقه خودم هست هم به خواندن نوشته ها و هم طبعاً رساندن کمکی بالاخص آنجائی که لازم هست! با احترام، تقی

  2. سلام، چون اینجا دیدم دارید به جواب بعضی از دوستانتان میپردازید خواستم یآداوری کنم که جواب ایمیل مرا هم ندادید. اگر به دستتان نرسیده خبرم کنید تا دوباره برایتان بفرستم.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *