مصدق: تابستان، پائیز، زمستان

نسیمی وزیدن گرفته است که عطر دوستی و همدلی دارد. آنان که در وطن دلی نگران دارند و جز به آزادی، این کلام مُشکین، نمی اندیشند، و ما که با دردی مشترک سالهای تبعید و غربت را می گذارانیم داریم به رودی بدل می شویم پیوسته از سرچشمه هائی متفاوت، اما با زلالی یکسان.


            سیاهه ی حامیان مراسم بزرگداشت یکصد و بیست و سومین سالروز تولد دکتر محمد مصدق، رهرو صدیق آزادی و مردمسالاری، که قرار است روز شنبه بیست و یکم ماه مه همین امسال در شهر کلن برگزار شود هر روز گسترده تر می شود. من نیز با همراهی دیگر دوستان هنرمندم از مدتها پیش در تدارک “فیلم/نمایشی” هستم که همانشب در همان محل اجرا خواهد شد و شما عنوانش را اینجا می بینید:


 


 


 


از مضمون این کار تازه ام که آنرا به شکل “فیلم/نمایش نامه” نوشته ام و ترکیبی از فیلم و اجرای زنده روی صحنه است حرفی نمی زنم ولی از همکارانی که با شور و شوق فراوان در این کار با من همراهند خواهم نوشت. ناصر رحمانی نژاد، دوست دیرینه ام، در نقش دکتر مصدق ظاهر شده و هومن آذرکلاه، بازیگر توانای تئاتر، به لباس سرتیپ آزموده دادستان دادگاه نظامی در می آید. دوست و همکار دیگرم در نقش آفرینی و در مدیریت صحنه، علی کامرانی است. اسفندیار منفردزاده سخت مشغول تدارک موسیقی آن است و بیژن شاهمرادی، تهیه کننده ی بسیاری از کارهای قبلی ام از جمله فیلم سینمائی “میهمانان هتل آستوریا”، مسئولیت تهیه آن را به عهده گرفته است. شک ندارم بسیاری از شما را که دوستداران این صفحه اید و امکان حضور دارید در آن شب در کلن خواهم دید.


 


   


برای دیدن سیاهه حامیان برنامه 21 مه در کلن [اینجا] کلیک کنید.