در باره “کلاس فیلمنامه نویسى و فیلمساز‌ى اینترنتى برداشت ۷”

دوستانى که زحمت تدارک سایت “برداشت ۷” را تقبل کرده اند به من اطلاع داده اند که این سایت تا هفته آینده راه اندازى خواهد شد. سایتى خواهد بود اینتراکتیو ﴿فارسى interactive چه میشود؟﴾ که تماس من را با علاقمندان به گذراندن کلاسهاى فیلمنامه نویسى و فیلمساز‌ى از طریق اینترنت ممکن خواهد کرد. اجازه بدهید براى دوستانى که پرسشهائى برایشان مطرح شده است چند نکته را توضیح بدهم:


۱﴾ پس از راه اندازى سایت “برداشت ۷” علاقمندان به گذراندن کلاسها میتوانند با ارسال خلاصه فیلمنامه ﴿synopsis﴾ کارشان را آغاز کنند و مراحل بعدى را در رابطه با من و سایر علاقمندانى که در باره طرح آنها اظهار نظر خواهند کرد ادامه دهند. این مراحل شامل نوشتن فیلمنامه ﴿script﴾، دکوپاژ ﴿shooting script﴾ و استورى بورد ﴿story board﴾ خواهد بود که من در طول کلاسها یک به یک آنها را با جزئیات شرح داده و جزوات و فرمهاى لازمه را از همین طریق اینترنت در اختیارشان خواهم گذاشت.
۲﴾ براى گذراندن این کلاسها شرائط سنى و تحصیلى خاصى در نظر ندارم هرچند ترجیح میدهم با جوانهاى بین ۱۵ تا ۲۵ سال کار کنم. بدیهى است وقتى من دارم روى چند طرح با چند دانشجو کار میکنم تمام مراجعه کنندگان دیگر به سایت “برداشت ۷” میتوانند این مسیر را دنبال کنند، در باره طرحها نظر بدهند و از جزوات و فرمهاى مخصوص فیلمنامه نویسى و فیلمسازى استفاده کنند.
تا اینجا باید کمى با کارى که در نظر دارم انجام دهم آشنا شده باشید. اطلاعات کاملتر را به محض راه اندازى سایت “برداشت ۷” در اختیارتان خواهم گذاشت. اجازه بدهید با این تقاضا یادداشتم را به پایان ببرم: لطفا خبر مربوط به این کلاسها را به نزدیکان و آشنایانى که ممکن است به شرکت در این کلاسها علاقمند باشند برسانید. با سپاس پیشاپیش.